خرید ترکی تیل

خرید ترکی تیل

این قارچ که با نام های ترکی تیل و ترامتس ورسی کالر نیز شناخته می‌شود، بر اساس مؤسسه ی سرطان شناسی آمریکا، تأثیرات ضد سرطانی در انسان ها داشته است. تحقیقات مدارک علمی مختلفی وجود دارد که نشان می دهد بخش های خاصی از این قارچ دارای خواص ضد سرطانی هستند.

خواص

  • کمک به شیمی درمانی و مکمل در درمان سرطان.
  • جلوگیری از رشد سرطان پروستات و پستان.
  • افزایش سیستم ایمنی بدن.
  • درمان سرماخوردگی و آنفولوانزا.
  • کاهش درد در بیماران مبتلا به سرطان پانکراس.
  • کمک به افراد با خستگی مزمن.
  • جلوگیری از ابتلا به ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) و تبخال.
  • کمک به درمان سارکوم کاپوسی، یک سرطان خاص پوستی که اغلب در مبتلایان به HIV / AIDS یافت می شود.

کاربردهای درمانی

پلی ساکارو پپتید های موجود در قارچ دم بوقلمون

قارچ ترکی حاوی ماده PSP پلی ساکارو پپتید است که صد در صد بر روی سلول های سرطانی پروستات موثر است . این قارچ در درمان سرطان معده و سینه هم موثر است. تحقیقات منتشر شده در مجله plos انلاین که این قارچ یک ماده موثر و طبیعی در درمان سرطان پروستات است . پاتریک لینگ و همکارانش ، از موسسه پزشکی بهداشت و نوآوری (IHBI) در دانشگاه کوئینزلند تکنولوژی (QUT) ، و همکارانش PSP برای ۲۰ هفته به موش مبتلا به سرطان پروستات را با قارچ دم ترکی تغذیه کردند. دکتر لینگ گفت : تحقیقات نشان داد که درمان با قارچ دم ترکی و PSP به طور کامل می تواند مانع از تشکیل سلول های سرطانی و تومور پروستات در موش شود . ماده psp موجود در قارچ دم ترکی می تواند از ۷۰ تا ۱۰۰ در صد از تشکیل تومور پروستات جلوگیری کند .

پلی ساکارو پپتید های موجود در قارچ دم بوقلمون

ترکیبات موجود در قارچی موسوم به دُم بوقلمون قادر است به میزان صددرصد از بروز سرطان پروستات جلوگیری کند. محققان دانشگاه کویینزلند نشان داده‌اند که قارچ دُم بوقلمون حاوی ترکیباتی به‌نام پی اس پی است که سلول‌های بنیادی سرطان پروستات را مورد حمله قرار می‌دهند و گسترش سلول‌های سرطانی را متوقف می‌کنند. دانشمندان از سال‌ها قبل به خواص ضدسرطانی این قارچ کاملاً واقف بودند ولی تحقیقات اخیر حاکی از توقف حتمی سرطان پروستات در صورت وجود ترکیبات این گیاه است. سالانه حدود سه هزار مرد در استرالیا بر اثر ابتلا به این بیماری مهلک جان خود را از دست می دهند. دانشمندان امیدوارند که با استفاده از ترکیبات موجود در قارچ دُم بوقلمون و ساخت داروهای مکمل با استفاده از آن این بیماری را مهار کنند.

برخی از خوراکی های قابل تهیه بهترین روش مصرف که در آن بیشترین میزان پلی ساکارید های قارچ استخراج می شود، دم کردن ملایم می باشد، می توانید بصورت دم کرده، فقط یک قاشق چای خوری پودر را به آب گرم اضافه کنید تا یک چای خوشمزه داشته باشید، همینطور می توانید آن را به مخلوط ها و آبمیوه ها اضافه کنید.
همچنین می توانید دم بوقلمون را در آشپزی استفاده کنید، و آن را با مخلوط سالاد، سوپ و غذاهای دلپذیر دیگر ترکیب نمایید.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CART